Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM

Czym jest HydraPure?

HydraPure to innowacyjne urządzenie kosmetyczne, do wieloetapowej pielęgnacji skóry. Certyfikowane, bezpieczne urządzenie dla salonów kosmetycznych, klinik oraz SPA. Inteligentny system pielęgnacji twarzy pozwala wykorzystać wiele technik, wpływających na zdrowy i piękny stan skóry. Nowoczesny design podkreśli atrakcyjność zabiegu. HydraPue to niespotykana dotąd kombinacja głowic w jednym urządzeniu. Poznaj możliwości każdej z nich

IMG_9029

Hydropeeling to bezinwazyjny etap zabiegu, oparty na próżniowo-wodnej dermabrazji, polegający na dogłębnym oczyszczeniu, złuszczeniu i nawilżeniu.

Dzięki specjalistycznej kolekcji płynów HydraPure, w głąb skóry wprowadzane są substancje , które działają wielotorowo:

  • odżywiają
  • likwidują niedoskonałości
  • działają antybakteryjne
  • wygładzają i rozświetlają
  • stymulują skórę do zdrowego wyglądu

 

Szeroka gama końcówek zabiegowych, daje możliwość dopasowania procedury do różnych typów skóry, w tym także do skóry wrażliwej i płytko unaczynionej

Podczas hydropeelingu wykorzystujemy:
S1 Skin DETOX (oczyszczanie)
S2 Skin PEELING (złuszczanie)
S3 Skin HYDRATION (nawilżenie)

Infuzja tlenowa polega na wtłaczaniu substancji aktywnych za pomocą tlenu pod ciśnieniem o mocy 4,5 Bara. Koktajl podawany jest przy użyciu specjalistycznego aplikatora.

Zaletą zabiegu jest silne dotlenienie skóry, nawilżenie i ujędrnienie.

Podczas infuzji wykorzystujemy OXYgen LIQUID bogaty w składniki aktywne takie jak: witamina C, bioferment z aceroli, aloes oraz niacynamid.

IMG_9032
IMG_9025

Mezoterapia nano igłowa pozwala przebudować gradację skóry i zmniejszyć rozszerzone pory. Dzięki mikro uszkodzeniom naskórka dochodzi do wygładzenia skóry (efekt satynowej skóry). Na tym etapie dochodzi także do mikro tłoczenia wcześniej podanych substancji aktywnych.

W procedurze HydraPure wykorzystuje się jednorazowe, sterylne kartridże nano igłowe, które nie przerywają ciągłości naskórka. Kartridże są całkowicie bezpieczne i nie powodują podrażnienia skóry.

Głowica pozwala wykorzystywać kartridże 12 lub 36 igłowe do mezoterapii mikroigłowej (jako oddzielny zabieg)

Multipolarna fala radiowa polega na silnym podgrzaniu tkanek skóry na wielu poziomach dzięki specjalnym elektrodom na głowicy. RF to bezpieczny, nieinwazyjny zabieg, który stymuluje produkcję kolagenu. Efekty zabiegu to
zagęszczenie, uelastycznienie oraz napięcie skóry.

Głowica wykorzystuje także terapię światłem LED. Czerwone światło odpowiada za mikro cyrkulację skóry, która korzystanie wpływa na jej koloryt oraz ogólną witalność. Łagodzi stany zapalne, przyśpiesza gojenie ran oraz zmniejsza
zaczerwienienie i podrażnienie skóry.

IMG_9024
IMG_9018

Zimny młotek polega na masażu zimną głowicą, która zmniejszy obrzęk, podrażnienie i zaczerwienienie skóry. Osiąga bezpieczną temperaturę +3 °C dlatego może być stosowany także w przypadku skór płytko unaczynionych.

Głowica wzbogacona jest o niebieskie światło LED, które działa antybakteryjnie i kojąco.