Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM

Urządzenie HydraPure

Zaufaj polskiej marce HydraPure! Nasze urządzenie zdobyło 1 miejsce w konkursie Beauty Forum Awards 2020 za “Najlepszy zabieg aparaturowy na twarz” organizowanym przez Beauty Forum Polska, organizatora największych targów branży beauty w Polsce.

To certyfikowane, ultra nowoczesne urządzenie do każdego salonu, kliniki oraz SPA.

Nasze urządzenie zdobyło 1 miejsce w konkursie Beauty Forum Awards 2020 za “Najlepszy zabieg aparaturowy na twarz” organizowanym przez Beauty Forum Polska, organizatora największych targów branży beauty w Polsce.

Inteligenty system pielęgnacji twarzy pozawala wykorzystać wiele technik, wpływających na zdrowy i piękny stan skóry. Nowoczesny design podkreśli atrakcyjność zabiegu.

HydraPure daje możliwości stworzenia atrakcyjnego rytuału piękna składającego się z siedmiu etapów lub zabiegów z zastosowaniem pojedynczych głowic.

Cała procedura zabiegowa została stworzona przez wieloletniego kosmetologa, który z nami współpracuje. Jest to całkowicie innowacyjny zabieg, którego jak dotąd nie było na rynku. Doskonałym uzupełnieniem są wysoko skoncentrowane płyny uzupełniające do zabiegu hydrabrazji. Zostały one stworzone specjalnie na potrzeby procedury zabiegowej HydraPure.

PARAMETRY:

Napięcie: 110V – 240V
Siła: 200 W
Częstotliwość RF: 1Mhz
Oksybrazja: 3,5 – 4,5 bar
Hydro vacum: 0 – 0,08MPa (80kPa)
Zimny młotek: > 10°C
Frakcja: od 133 do 200 uderzeń na jedną sekundę
Wymiary: 55.5*34.5*43cm
Waga: 25 kg

GŁOWICE ZABIEGOWE:

Każda z głowic ma odpowiednie parametry aby pracować samodzielnie, tworząc szybkie ale skuteczne zabiegi lub w połączeniu stworzyć luksusowy rytuał zabiegowy trwający nawet 2 godziny.
Za równo urządzenie, jak i procedura zabiegowa i nasze płyny są opatentowane. Urządzenie i kosmetyki są produkowane na zlecenie naszej firmy, dlatego też jako jedyni mamy dystrybucję w Polsce i na Świecie.
Nasze urządzenie posiada opatentowaną procedurę zabiegową dzięki unikalnemu połączeniu głowic takich jak:
– hydropeeling, inaczej zwany hydrabrazją
– oksybrazja/infuzja tlenowa
– frakcjonowanie nano igłowe/ mikro igłowe
– multipolarna fala radiowa
– zimny młotek z niebieskim światłem LED

SZKOLENIE:

Szkolenie w Twoim salonie dla całego personelu w cenie urządzenia!
Przyjedziemy do Ciebie, uruchomimy sprzęt oraz nasz kosmetolog oraz autorka unikalnej procedury zabiegowej przeszkoli cały zespół z obsługi maszyny oraz sprzedaży zabiegów (istnieje również możliwość przeszkolenia w naszym centrum szkoleniowym w Warszawie).

Napisz do nas

Z chęcią odpowiemy jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktów i oferty.